LDS galerija „Arka“ pristato parodą „Baltoji buveinė. Trys dekados“, kuri nėra tradicinė retrospektyva, o veikiau – (at)kuriamoji bei archyvinė-dokumentinė refleksija, pristatanti galeriją kaip nuolat kintantį ir įvairiomis meno formomis besiskleidžiantį mikroorganizmą.

Kuratoriai: Evelina Januškaitė-Krupavičė, Monika Valatkaitė, Linas Liandzbergis
Architektas: Vladas Suncovas
Dizainas: Monika Janulevičiūtė
Virtualūs sprendimai: Raimonda Tatarėlytė

Menininkai: Eglė Ganda Bogdanienė, Patricija Gilytė, Donatas Jankauskas (Duonis), Agnė Jonkutė, Liucija Kryževičienė, Linas Liandzbergis, Aušra Lukošiūnienė, Aurelija Maknytė, Andrius Miežis, Laima Oržekauskienė-Ore, Paulius Račiūnas, Žydrė Ridulytė, Jūratė Urbienė, Arturas Valiauga, Jolanta Vazalinskienė, Kristina Žalnierukynaitė, Arvydas Žalpys.

TURINĮ PRISTATO:

LDS galerija „Arka“

Galerija „Arka“ – didžiausia Lietuvos dailininkų sąjungos galerija, įkurta 1990 m. Galerija veikia modernaus ir šiuolaikinio meno lauke, atstovauja jaunų kūrėjų, menininkų ir kuratorių interesams, savo kūrybine veikla reflektuoja Lietuvos meno aktualijas. Galerija bendradarbiauja su kitomis organizacijomis, rengia ir dalyvauja įvairiuose kultūros projektuose, vykdo profesionalaus meno sklaidą ir plėtrą. LDS galerija „Arka“ – tai atvira terpė naujoms idėjoms, iniciatyvoms, šiuolaikiniams, netradiciniams profesionalaus meno reiškiniams ir veikloms vykti.

Pasidalinkite įspūdžiais!

El. pašto adresas nebus skelbiamas.